Biuro Karier Wyższej Szkoły Nauk Społecznych

Email Drukuj

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, z siedzibą w Opolu oraz oddziałami w Krakowie, Kaliszu, Zgorzelcu i Tarnowskich Górach. Od wielu lat, skutecznie zajmujemy się świadczeniem usług windykacji należności. Naszą domeną jest szybka i sprawna obsługa klientów oraz indywidualne podejście do każdej prowadzonej sprawy. Nasz zespół to przede wszystkim doświadczeni specjaliści, prawnicy, radcy prawni i konsultanci, którzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (preferowane miejsce zamieszkania: woj. mazowieckie/lubelskie/podlaskie)

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • ukończone studia wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • zdolność nawiązywania kontaktów z klientami i budowania długofalowych relacji
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych
  • samodyscyplina, dobra organizacja pracy własnej
  • entuzjazm i zaangażowanie w pracę
  • pewność siebie i umiejętności sprzedażowe
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B ZAKRES

OBOWIĄZKI:

  • sprzedaż usług windykacyjnych (spotkania na terenie woj. mazowieckiego, częściowo podlaskiego i częściowo lubelskiego z potencjalnymi klientami, pozyskanymi przez konsultantów telefonicznych)
  • realizacja planów sprzedażowych na przydzielonym terenie
  • dbanie o dobre relacje z klientami i budowanie pozytywnego wizerunku firmy

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę od samego początku współpracy lub własna działalność gospodarcza
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy
  • szkolenie wdrożeniowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę (UWAGA! Nie jest to praca windykatora terenowego - spotkania tylko z wierzycielami, a nie dłużnikami)

Zapraszamy też do odwiedzenia naszej strony internetowej. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji oraz zgodę na przetwarzanie tych danych także po zakończeniu procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz.926)."

Oferta ważna do 30.11.2015